Jak dlouhé jsou vysokoškolské basketbalové hry (a proč)?

Přesná odpověď: 2 hodin

Basketbalové hry na jakékoli úrovni jsou oblíbeným publikem. Fanoušci jsou nadšení nejen z profesionálních her, ale také z univerzitního basketbalu.

Turnaj pořádá Národní vysokoškolský atletický svaz. Všichni hráči musí splňovat kritéria způsobilosti.

Jak dlouhé jsou vysokoškolské basketbalové hry

Jak dlouhé jsou vysokoškolské basketbalové hry?

Organizátoři basketbalového utkáníČas
NCAA2 hodin
NBA2 + hodiny

Hra basketbalu je rozdělena na části. Říká se jim ubikace. Naopak délka čtvrtin se liší podle úrovně hry. Také různé sportovní organizace mají různé herní časy. V důsledku toho bude zápas určován úrovní soutěže.

Normální vysokoškolský basketbalový zápas NCAA trvá asi dvě hodiny. Každý zápas je rozdělen do dvou 20minutových poločasů s 15minutovou přestávkou mezi poločasy. K délce hry přispívá mnohem více prvků.

Faul je jedním z nich. Když míč překročí hranice, ztratí se více času. Nechybí ani obvyklé načechraní faulujících střelců na čáře trestného hodu. Obvyklá herní přestávka je 15 minut a herní přestávka je 20 minut.

Délka hry se také prodlužuje v prodloužení. Pokud je skóre na konci základní hrací doby nerozhodné, hra bude pokračovat. Pokaždé, když tým vyhraje, hra se prodlouží o pět minut. Pokud skóre zůstane po prvním prodloužení stejné, přidá se druhé prodloužení a tak dále, dokud jeden tým nevyhraje. Zatímco většina her trvá méně než dvě hodiny, rekord NCAA pro druhou nejdelší hru trvá téměř čtyři hodiny díky šesti prodloužením.

V basketbalových zápasech NCCA pro muže je čas výstřelu 35 sekund. Pokud je však trenér týmu ochoten, může tuto krátkou dobu prodloužit na více než jednu minutu. Je to jedna z mnoha neočekávaných, ale předvídatelných událostí, které mohou nastat během a baseballová hra. Dokončení těchto činností může trvat až 55 minut.

Každá polovina hry bude mít čtyři TV timeouty. Vstupují do hry, když po 16, 12, 8 a 4 minutách každého poločasu následuje herní přestávka. Naplánovaný časový limit TV bude přeskočen, pokud v žádné ze 4minutových značek není žádná pauza.

Kdykoli během hry by se objevily standardní recenze ve hře. Když se vyskytne otázka ohledně rozhodnutí rozhodčího, je vyžadována kontrola hry. Rozhodčí a herní funkcionáři analyzují video hovoru, aby určili, zda byl hovor správný nebo ne. Je to děláno pro zachování integrity hry.

Ženské univerzitní basketbalové zápasy, na rozdíl od mužských univerzitních basketbalových zápasů, trvají dvě hodiny a mají čtyři desetiminutové čtvrtiny. Basketbalové zápasy mezi muži a ženami byly dříve stejně dlouhé jako zápasy mužů. Použití čtyř čtvrtin je v souladu s postupy jiných hlavních lig. Mezi druhým a třetím poločasem těchto zápasů je přestávka.

Proč jsou vysokoškolské basketbalové hry tak dlouhé?

Obtížnost při výpočtu času vysokoškolského basketbalového zápasu vyplývá z pochopení stupně konkurence mezi týmy. Čím déle hra trvá, tím je konkurenceschopnější.

Pokaždé, když se hra zastaví, hodiny výstřelu se zastaví. V důsledku toho možná budete muset několik sekund počkat, než se hra obnoví. Pokud plánujete sledovat zápas NCAA živě na hřišti, vyhraďte si alespoň dvě a půl hodiny. Ačkoli hry NCAA trvají dlouho, než se dokončí, mají podmanivý charakter, který vám umožní rychle trávit čas.

Proč investovat do čističky vzduchu?

Basketbal je rozdělen do několika úrovní, z nichž každá má svůj vlastní soubor časování. V basketbalovém zápase nikdy nemůže být nerozhodný výsledek. Musí existovat vítěz. V důsledku toho by basketbalový zápas NCAA měl trvat pouze 50-55 minut. Délku každého basketbalového zápasu, ať už ho hrají amatérští nebo profesionální hráči, však určují některé nepředvídatelné, ale předvídatelné prvky.